Op zaterdag 25 april stond er voor de van Start tot Finish cursisten de tussentijdse testloop van 2,5 km op het programma. Onder ideale omstandigheden begon men samen met de reguliere hardloopgroep aan de warming up.
De trainers van deze groepen hadden de training zo gepland dat ze bij de finish waren om de eerste van Start tot Finish lopers/loopsters en herstarters samen met de meegekomen supporters met een welgemeend applaus te ontvangen. Daarna gingen ze de andere lopers/loopsters tegemoet om ze op het laatste stuk nog extra te motiveren en onder luid applaus over de finish te begeleiden. De laatste loper werd dan ook door een grote groep opgevangen om gezamenlijk de laatste 300 meter naar de finish te lopen.
Iedereen kwam met een grote glimlach over de finish en kreeg dan ook hun welverdiende medaille omgehangen. Na de cooling down zat het programma er op.
In het clubhuis werd er nog gezellig nagepraat onder het genot van koffie/thee/water en lekkere versnaperingen.
Al met al: voor onze deelnemers een zeer geslaagd tussenmoment wat veel vertrouwen heeft gegeven in het vervolg van de cursus naar de 5km loop.
Ook als loopgroep kunnen we zeer tevreden terugkijken, niet alleen vanwege het resultaat maar vooral vanwege het enthousiasme waarmee gelopen én gefinisht werd.
Op de foto’s (met dank aan Cees en Linda) is het bovenstaande ook zichtbaar zodat iedereen er nog eens van kan genieten.
Klik >>hier<< voor het fotoalbum.
Nou erg leuke foto’s gemaakt dank aan de fotograaf, en aan de organisatoren van de loopgroep.