BBQ voor onze leden kosteloos

De afgelopen jaren mochten we in groepsverband niets doen. Om die reden heeft ons eerste 5 jarig jubileum op 1 januari 2021 niet plaats kunnen vinden. We zitten nu inmiddels op 6,5 jaar en willen we toch graag iets voor onze leden doen als dankbaarheid voor hun lidmaatschap van LFTR.

Daarom is er besloten dat de BBQ op 14 mei voor de leden kosteloos is. Als je partner ook mee wil komen zijn de kosten €15,00. Degenen die zich al hebben opgegeven en betaald hebben krijgen hun bijdrage teruggestort op hun rekening.

Je kunt je aanmelden t/m zondag 1 mei door onderstaand formulier in te vullen.

Geef bij aanmelding de volgende gegevens door:

  • Of je alleen komt of met je partner
  • Als je alleen vegetarisch wil eten.
  • Als je geen vis eet, dit i.v.m. de koude schotels.
  • Of je bier, witte / rode wijn, of rosé drinkt.

Op deze manier kunnen we dan gericht inkopen doen.

Als je je partner ook hebt aangemeld ontvang je een appje waarin staat hoe je kunt betalen. Na ontvangst van betaling krijg je hiervan  een appje als bevestiging.

Om organisatorische redenen is er plaats voor maximaal 40 personen

Created by Phons Stokkermans | Copyright LFTR © 2016 - 2024 | Privacybeleid