Oprichting de “Wandelende Tak”

Vanochtend was de oprichtingsbijeenkomst van een nieuw onderdeel van onze loopgroep: de "wandelende tak".

Door in groepsverband te wandelen kunnen zowel de leden die moeten stoppen, terugkomen van een blessure of ook mensen die vanuit de Fysiopraktijk doorverwezen worden, toch gezellig in groepsverband actief zijn.

Onder de 13 personen die interesse in dit idee getoond hadden, waren leden die al langer niet meer hardlopen en nu weer deel gaan uitmaken van de groep. Harran heeft uitgelegd wat de bedoeling is en dat ideeën vanuit de groep aangedragen kunnen worden. Het nieuwe wandelshirt werd enthousiast ontvangen en overhandigd aan Phons.
De geboortedag van de wandelende tak  werd gevierd met een glas champagne. Hierna ging de groep hun eerste wandeling maken.
Ellen heeft zich al meteen aangemeld, dus het eerste officiële lid is er.

In de evenementenkalender op ons clubhuis zijn inmiddels de wandelroutes  voor de maandagen en zaterdagen t/m 30 juni opgenomen. Om deze te kunnen zien moet je wel voor ons clubhuis geregistreerd zijn. Registreren kan via deze link Het clubhuis is alleen toegankelijk voor leden.

   
bbblbbbr
OprichtingWandelendeTak_0063.JPG
OprichtingWandelendeTak_0071.JPG
OprichtingWandelendeTak_0072.JPG
OprichtingWandelendeTak_0081.JPG
OprichtingWandelendeTak_0031.JPG
OprichtingWandelendeTak_0041.JPG
OprichtingWandelendeTak_0051.JPG
OprichtingWandelendeTak_0061.JPG
OprichtingWandelendeTak_0062.JPG
OprichtingWandelendeTak_0063.JPG
OprichtingWandelendeTak_0071.JPG
OprichtingWandelendeTak_0072.JPG
OprichtingWandelendeTak_0081.JPG
OprichtingWandelendeTak_0031.JPG
OprichtingWandelendeTak_0041.JPG
OprichtingWandelendeTak_0051.JPG
OprichtingWandelendeTak_0061.JPG
 

Created by Phons Stokkermans | Copyright LFTR © 2016 - 2024 | Privacybeleid