Clubhuis eindelijk weer open!

Vorig jaar begin maart ging ons clubhuis ¨op slot¨ door alle coronamaatregelingen.

Gelukkig konden we tussentijds in september een keer buiten koffie en thee drinken, iets wat vanaf vorige week ook weer kan. Maar gelukkig zijn we nu niet meer van het weer afhankelijk, want we konden vanmorgen, na bijna 1,5 jaar ons clubhuis weer in!!!

Binnen was genoeg ruimte gecreëerd om met 30 personen op afstand van elkaar te zitten. Team LFTR had voor iedereen een klein presentje om het hele gebeuren een feestelijk tintje te geven. Dit betekent dat we nu na elke training en wandeling samen kunnen afsluiten met koffie, thee, koekjes en gezonde snacks.

Want bij goed weer maken we gezellig een terras buiten en bij mindere weersomstandigheden gaan we gezellig binnen zitten. Al met al een zeer goede ontwikkeling waar we als LFTR team zeer blij mee zijn.

Klik >>hier<< voor het fotoalbum.

 

 

Created by Phons Stokkermans | Copyright LFTR © 2016 - 2024 | Privacybeleid